Obserwatorzy

Szukaj na tym blogu

czwartek, 19 stycznia 2012

Zapowiedź wydawnicza


Błękitna magia

S. C. Ransom

Amber

Oprawa: miękka

Kategoria: FantastykaKsiążki dla młodzieżyZapowiedzi;


Książka dostępna od 19.01.2012. 

Śmiertelna dziewczyna i chłopak uwięziony pomiędzy życiem
a śmiercią poznani w Błękitnej miłości zmagają się z przeciwnościami piętrzącymi się przeciwko ich trudnemu i pięknemu uczuciu.Ta opowieść wywołuje dreszcz grozy i łzy wzruszenia.

Amazon

Polskie czytelniczki o Błękitnej miłości:

Czy jesteście gotowi stawić czoło historii nie z tego świata? Mrocznym sekretom i niepowtarzalnej atmosferze? Wypatrujcie więc małej błękitnej bransoletki, otwierającej drzwi do krainy, w której miłość jest najwyższą stawką, a życie ? największą przeszkodą.

czytajmyksiazki.blogspot.com
Nie brakuje w tej romantycznej opowieści prawdziwego ładunku uczuć. I najważniejsze - stajemy tu twarzą w twarz z nieodkrytą, mrożącą krew w żyłach tajemnicą.

paranormalbooks.plSiedemnastoletnia Alexa wciąż nie może zapomnieć o tym, jak otarła się o śmierć. To, że przeżyła, zawdzięcza Callumowi, swojemu widmowemu chłopakowi przychodzącemu ze świata cieni. Niespodziewanie zaczyna dostawać tajemnicze groźby. I przeczuwa, że to nie koniec. Ktoś nienawidzi jej z całego serca i zrobi wszystko, by stanąć pomiędzy nią a Callumem. A gdy znika błękitna bransoletka, która łączyła ją z ukochanym, Alexa zostaje sama. Czy teraz - bez pomocy magii - zdoła ocalić ich oboje?
 
Info pochodzi z księgarni matras.

2 komentarze:

  1. Chcę ją kupić, ale najpierw muszę zakupić inne książki :D
    zapraszam do mnie ;) może ci się spodoba :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy blog ;D będę zaglądać

    http://theoriginalanika.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń