Obserwatorzy

Szukaj na tym blogu

niedziela, 29 stycznia 2012

Błękitnokrwiści. Tom 6. Zagubieni w czasie.


Błękitnokrwiści. Tom 6. Zagubieni w czasie

Melissa De La Cruz

Jaguar

Oprawa: miękka

Kategoria: Książki dla młodzieżyZapowiedzi;


Książka dostępna od 29.01.2012.

Długo oczekiwany, szósty tom bestsellerowej serii
"Błękitnokrwiści", pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji sagi o nowoczesnych wampirach z Manhattanu. 
Świat, który znali błękitnokrwiści, runął. 
Jack i Schuyler zostali połączeni nierozerwalną więzią. Ale niedługo po pamiętnej ceremonii we Włoszech los skazuje ich na rozstanie. By wypełnić ostatnią wolę Lawrence'a Van Alena, Schuyler musi uda się do Aleksandrii i odnaleźć mityczne Wrota - ostatnią nadzieję błękitnokrwistych. Potomkini aniołów szybko odkrywa, że to, czego dotąd dowiedziała się o celu swej podróży, jest perfidnym kłamstwem. W tym samym czasie Jack powraca do Nowego Jorku, by stanąć twarzą w twarz z Mimi. Jednak jego bliźniaczka opuściła Stany i Jack, który przygotował się do gorzkiego pojednania z siostrą, zostaje postawiony w sytuacji, z której nie ma dobrego wyjścia. 
A Mimi? Mimi w towarzystwie Olivera ruszyła do Egiptu, by ratować Kingleya Martina. Zdeterminowana i uparta, dziewczyna nie chce przyjąć do wiadomości, że nie każda miłosna opowieść kończy się happy endem.Info pochodzi z księgarni internetowej matras.

2 komentarze:

  1. Nie wiem czy lubisz tego typu ksiazki - wojna, troche zagadek plus milosc i jeszcze raz milosc (-: Polecam Dom Siostr, Charlotte Link! (pees. to moja ulubiona : P )

    OdpowiedzUsuń