Obserwatorzy

Szukaj na tym blogu

czwartek, 5 stycznia 2012

Postanowienia noworoczne?

Hejka ;]

Dzisiaj post dotyczy postanowień noworocznych.
Zastanawialiście się już nad tym?
I jakie macie?

Ja może wprost nie ujawnię swoich postanowień. Łatwiej realizować postanowienia nie postanawiając.Ale ja mimo to coś postanowiłam, bo wtedy wiem do czego dążyć. Ale zachowam na razie to w tajemnicy(czyli w moim przypadku nie pisząc o nich na blogu, tylko trzymając je ciągle w myślach).
Ale jest kilka takich, które jednak napiszę. Są to banalne, ale od czegoś należy zacząć.
Moim postanowieniem jest być SINGIELKĄ,  oczywiście jak się ktoś znajdzie po drodze no to trudno.
Dość w życiu wycierpiałam przez małpich idiotów i straciłam bardzo dużego cennego czasu, który mogłabym wykorzystać na inne cele.
Mam też w planach zrobić coś co bym w życiu nie przypuściła się tego zrobić.


Podobno rzeczy wykonane przez nas nie możliwe (dla nas) dodają nam wielkiej odwagi do realizacji swoich celów, których się wstydzimy powiedzieć.

Więcej nie zdradzę, ale będziecie informować na bieżąco czy moje plany na przyszłość się realizują...

5 komentarzy:

 1. Ja tymn razem kompletnie zapomniałam sobie cos postanowic!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. każdego roku coś postanawiam i każdego roku zapominam o tym już po tygodniu, więc w tym roku postanowiłam nie postanawiać wcale :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie robię sobie postanowień noworocznych, bo to jedna wielka porażka. Cały czas się staram dążyć do celu, a nie tak tylko od święta. Ale myślę sobie, że z psychologicznego punktu widzenia, to takie napisanie o tych postanowieniach na blogu bardziej by Cię zmotywowało. Taka jest natura ludzka, że jak już coś zostanie odkryte, to człowiek bardziej do tego dąży.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje tegoroczne "postanowienia" to raczej kontynuacja zmian, które rozpoczęłam już wcześniej :) Takie tam drobne dokształcanie siebie samej :)
  A Tobie życzę powodzenia w wytrwaniu w Twych postanowieniach!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł! Też tak zrobiłam :) Z tym, że na razie mam je w głowie, będę miała czas to wyjmę notes i zapiszę :) Takie postanowienia są bardzo motywujące :) Życzę Ci wytrwałości i żeby Ci się wszystko udało! :)

  OdpowiedzUsuń